Аудит агрохолдингів

Аудит фінансової звітності вітчизняних агрохолдингів, зазвичай, проводять компанії «великої четвірки». Для когось такий вибір мотивований їх участю на міжнародних фондових чи кредитних ринках, але є при цьому і данина моді. Над таким вибором власникам та топ-менеджерам агрохолдингів варто задуматись, адже аудиторські компанії «другого ешелону» більш мотивовані до надання послуг з ініціативного аудиту фінансових розслідувань (Forensic), Due Diligence і, як правило, мають глибинну галузеву спеціалізацію.

Міжнародний інститут аудиту DFK спільно з Федерацією аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, топ-менеджерами ряду провідних агрохолдингів визначили ключові потреби агрохолдингів (зростання продуктивності капіталу, сталість земельних відносин, покращення іміджу тощо) та стратегію їх розвитку в умовах невизначеності державної політики (альтернативи екологічно виснажливому бізнесу з низькою доданою вартістю; подолання браку довіри з боку селян і суспільства, інформаційної закритості тощо).

В рамках надання аудиторських послуг ці проблеми можна і потрібно вирішувати не на формальній, а на партнерській - небайдужій основі. Сталий розвиток великих агропідприємств – це майбутнє України у глобальному світі. Формальні аудиторські послуги, «застраховані» лише «стандартами аудиту», є недостатніми для вітчизняних великих агропродовольчих компаній. Міжнародний інститут аудиту небайдужий до проблем і інтересів авангарду аграрного сектору. Ми маємо і продовжуємо напрацьовувати необхідні для вирішення цих питань інструментарій та методики.

Виникли питання?

Залиште свої контактні дані і наші експерти обов'язково з Вами зв'яжуться