Аудиторські послуги середнім підприємствам Аграрного Союзу України

В рамках Меморандуму про співпрацю з Аграрним Союзом України (АСУ) головний партнер Міжнародного інституту аудиту DFK Валерій Жук доповів членам АСУ про зміни до чинного законодавства України щодо обов’язкового аудиту фінансової звітності середніх підприємств з 2019 року.

Наголошувалось, що середні підприємства АСУ одні з небагатьох, що проводять селозберігаючу діяльність та формують бюджети об’єднаних територіальних громад. Саме ця важлива для України місія середніх підприємств АСУ має знайти відображення у їх новому звіті про управління (певний аналог інтегрованої звітності) за 2018 рік. Аудиторські компанії України при аудиті фінансової звітності мають зважати на цю важливу обставину.

Йшлося також і про проблеми вибору аудиторської компанії. Сьогодні половина від усіх зареєстрованих в Україні аудиторських фірм знаходяться в Києві. Як їх долучити до роботи у сільській місцевості? Чи готові вони відобразити в аудиторському звіті важливу інформацію для громадськості, інвесторів, кредиторів про виконання підприємствами АСУ вимог сталого розвитку.

Наводилися приклади веб-сторінок середніх підприємств, де поряд з фінансовою звітністю мають бути розміщені результати аудиторської перевірки. Розглядалося наскільки важливо, щоб соціально відповідальне підприємство мало за партнера відому аудиторську фірму. Обговорювали те, щоб обов’язковий аудит з банальних витрат перетворити в добру інвестицію.

Дійшли спільної думку, що така інвестиція має, як коротко, так і довгострокові вигоди для підприємств АСУ.

Виникли питання?

Залиште свої контактні дані і наші експерти обов'язково з Вами зв'яжуться