ТОВ Міжнародний Інститут Аудиту продовжує працювати в умовах воєнного стану

дізнатися більше

Керівник практики Юлія Бездушна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук!

дізнатися більше

3 вересня 2021 року Міжнародний інституту аудиту відзначив ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

дізнатися більше

Як обчислювати суму дисконту? З якою періодичністю слід проводити дисконтування заборгованості? Як цю операцію відображати в бухгалтерському обліку? Які податкові наслідки для сільгосппідприємств?

дізнатися більше

20 листопада 2019 року на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту за участі керівництва Аудиторської палати України відбувся Круглий стіл «Великі питання малих та середніх аудиторських фірм», в роботі якого взяли участь представники «ТОВ Міжнародний інститут аудиту».

дізнатися більше

Євгенія Попко роз’яснює особливості врахування впливу запровадження ринку землі на систему бухгалтерського обліку

дізнатися більше

Керуючий партнер Міжнародного інституту аудиту DFK, доктор економічних наук, академік НААН Валерій Жук презентував наукову доповідь "Капіталізація національного багатства України: аграрний і обліково-оціночний аспекти" на Бюро Президії Національної академії аграрних наук України

дізнатися більше

Міжнародний інститут аудиту DFK спільно з Інститутом обліку і фінансів провели 2-денний корпоративний тренінг для головних бухгалтерів підприємств групи компаній «Ресіліент»

дізнатися більше

У 2018 році Фондом державного майна запущено роботу Єдиної бази звітів про оцінку майна для цілей оподаткування, мета якої – недопущення заниження вартості майна в процесі такої оцінки

дізнатися більше

Виникли питання?

Залиште свої контактні дані і наші експерти обов'язково з Вами зв'яжуться