НАМ - 28 років

3 вересня 2021 року Міжнародний інституту аудиту відзначив ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Аудиторська фірма "Міжнародний інстиуту аудиту" працює на ринку аудиторських послуг в Україні 28 років, тобто майже з часу його законодавчого визнання!

Висока кваліфікація працівників, їх значний практичний досвід та участь у виконанні наукових досліджень обумовлює можливості Фірми надавати високоякісні послуги у сфері виконання аудиторських перевірок, надання консультацій з питань оподаткування, організації та забезпечення функціонування системи управління, ведення бухгалтерського обліку тощо. Представники Міжнародного інстиутуту аудиту беруть участь у роботі професійних організацій бухгалтерів та аудиторів, громадських організацій, співпрацюють з органами державної влади та регулювання. Здобутки Фірми визнані професійною спільнотою аудиторів, що дає можливість надавати послуги з проведення обов'язкового аудиту та забезпечує членство МІА у Міжнародній мережі аудиторських компаній DFK International.

Ми щиро дякуємо нашим клієнтам, колегам з інших аудиторських компаній, професійних об’єднань і громадських організацій, а також керівництву та членам мережі DFK-International за плідну співпрацю, можливість спільного професійного розвитку та участі у розбудові економіки України!

Бажаємо ВСІМ міцного здоров’я, матеріального достатку, процвітання бізнесу, звершення нових досягнень!

 

Виникли питання?

Залиште свої контактні дані і наші експерти обов'язково з Вами зв'яжуться